×

Referanslar

BURCAM AŞ

Smartmatch® olarak firmamıza vermiş olduğunuz insan kaynakları hizmetlerini en iyi şekilde, güler yüzle sağladığınız için Burcam olarak sizlere teşekkür ederiz. Süreç boyunca göstermiş olduğunuz profesyonellik ve iş birlikçi davranışlarınız sayesinde beraber çalışmaktan memnuniyet duymaktayız.

Sinan Döngel

BERA HOLDİNG

Holdingimize bağlı yurt dışında faaliyet gösteren şirketimiz için üst düzey yönetici alım sürecinde Smartmatch olarak sergilemiş olduğunuz iş ortaklığımız çok anlamlıydı.
CFO gibi son derece spesifik yetkinliklere ve üretim alanındaki finansal deneyim gibi küresel görev tanımlarına uygun adayın bulunmasında kısa süre içerisinde elde edilen sonuç değerliydi.
Smartmatch İnsan Kaynakları’nın sürecin başından sonuna kadar sergilemiş olduğu profesyonel ve yakın iş birliği sonrasında farklı nitelikteki İK kaynağına erişimde iş ortağımız olmaktan ve sizlerle birlikte çalışmaktan son derece memnunuz.
Emeği geçen tüm Smartmatch ekibine teşekkürlerimizle.

Hasan Koyuncu

EKPEN/YAVUZÇEHRE TEKSTİL

Smartmatch ile yaklaşık bir yıldır iş ortaklığı yapıyoruz. İşe alım süreçlerimizdeki pozisyon kapatma süremiz ve verimliliğimiz de bu sayede oldukça iyileşme sağladık. En uygun adayı bulma ve yerleştirme konusunda en büyük desteğimiz Smartmatch oldu. En çok keyif aldığımız kısımda kendilerine her an ulaşabilmek. Ayrıca Özge Hanım ile yaptığımız sohbetler işe kısa bir mola verip motivasyon kazanmamıza katkıda bulunuyor.

Ebru Yurtlu

ACS HABERLEŞME A.Ş

ACS Haberleşme Teknolojileri olarak telsiz ve uydu üretimi-kurulumu yapan, savunma sanayi alanında faaliyet gösteren teknoloji firmasıyız. Bu bağlamda Türkiye’nin çeşitli illerinde içinde yer aldığımız projelere ilişkin çok spesifik yetkinliklerde personellere ihtiyaç duymaktayız.
Smartmatch bizlere bu anlamda yüksek özveri ve çalışma disiplini ile sağladıkları destekle, kısa zamanda nokta atışı adaylar sunarak işimizi çok ciddi kolaylaştırmaktadır.
Mavi yaka işe alım danışmanlığı hizmetinden memnuniyet duyduğumuzu belirtmek ister, iş birliğimizin daim olmasını dileriz.

Tuğçe Akyurt

APPELIER YAZILIM

Şirketime ilk katılacak çalışma arkadaşlarım konusunda danışmanlık aldığım, hedefi 12’den vurmamı sağlayan Smartmatch’e tüm profesyonel çalışmaları için teşekkür ederim. Smartmatch ile ekibimiz büyüyor.

Can Erdi Kara

BETA ENERJİ VE TEKNOLOJİ A.Ş

Smartmatch vermiş olduğu hizmetleri kazan kazan ilkesi ve çözüm ortağı yaklaşımıyla titizlikle yürütüyor. Firmamıza sağladıkları destek katkı ve hizmetlerden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Ahmet Ünal